Hakkımızda

Hadi Tanışalım

En iyiyiz demiyoruz, bizden iyisi yok diyoruz.

Tech Danışmanlık, Türkiye’nin önemli kurumlarında görev almış, tasarım ve bilişim alanında uzmanlaşmış bir ekibin kurduğu danışmanlık
firmasıdır. Teknoloji dünyasının ihtiyaçları, kullanıcı deneyimleri her gün değişim gösteriyor.
Sektörel olarak sizlerin, bu pazarın içerisinde dinamik
kalabilmeniz için çalışıyoruz.
Genç ve yetişmiş kadromuz sayesinde dinamik bir güce sahibiz.
İlk başladığımız günden itibaren saygı – özveri – güven
ilkelerinden bir an olsun vazgeçmedik.
Bodrum’da fark yaratmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Tech_Katalog

Neler Yaparız

Sosyal Medya Yönetimi

Tech Danışmanlık, marka bilinirliğiniz ve kurumsal itibarınızı güçlendirmek amacı ile sosyal medyayı bir araç olarak kullanmaktadır. Hedef kitleniz sandığınız kadar uzağınızda değil. Doğru ve devamlı bir çalışma ile çok büyük görünen bu sayılara ulaşmanın zor olmadığını göreceksiniz.

Grafik Tasarım

Kurumsal kimlik bir markanın tanıtımındaki en temel araçlardan biridir. Doğru planlanmamış içerikler, sizi markanın gerçekliğinden uzaklaştıracak, pazarda güven kaybı ve zedelenmeye yol açacaktır. Doğru iletişim kanalları aracılığıyla, hedef kitlenize uygun bir strateji izliyoruz. Alanında başarılı ekibimiz yaratıcı fikirleriyle her zaman yanınızda. Gelin kimliğinizi yaratalım. Markanızın doğru anlaşılabilmesi ve tanıtılabilmesi için birlikte çalışalım.

Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

Web sitesi olan bir firma ürün ve hizmetlerini daha çok kitleye tanıtma imkanı bulur. Sergilemek istediği ürün yada hizmet hakkında detaylı bilgiyi kullanıcılarına aktarır. Ancak sitenizin iyi optimize edilmiş ve bulunabilir olması gerekmektedir. Arama motorlarında bulunmayan bir web sitesi, internet üzerinde size hiçbir getiri sağlamayacaktır. Aramalarda mutlaka ürün ve hizmetlerinizle alakalı kelimelerde bulunmanız gerekmektedir. Sermayeniz boşa gitmesin. Doğru yatırımın adresi Tech Danışmanlık.

UX Tasarım

UX Geniş kapsamlı müşteri deneyimi sağlayan servis ve hizmetleri başarıyla ortaya çıkarmayı sağlayan yöntemleri uygular ve sunar. İçeriği ve kullanıcı arayüzü öğelerini tasarımın geneliyle uyum içerisinde tutarak kullanıcın ihtiyaçlarına odaklanırı ve interaktiviteyi planlarız.

UI Tasarım

Arayüz tasarımı yaparken kullanıcısını doğru tanıyan, onların istek ve beklentileri öngörerek bunu kullanıcı arayüz ekranlarına doğru ve işlevsel bir tasarım dili ile yansıtabilmeyi hedefliyoruz.

Dijital PR Hizmetleri

Günümüzde iletişim geçmiş yıllardaki gibi tek taraflı değil; haber alma kanallarımız değişti, televizyon ve radyo gibi tek taraflı olmaktan çıkıp karşılıklı bir etkileşim sistemine dönüştü. İnternet, isteyen tüm kullanıcıların iletişime dahil olabildiği bir platform haline geldi. Dolayısıyla doğru mesajı, doğru yere ulaştırabilmek büyük önem taşıyor. Markanızın kurumsal itibarı ve imajını güçlendirmek için emin ellerdesiniz, mesajınız güvende...